AutoMobilki.pl - Rejestracja

Rejestrując się na witrynie „AutoMobilki.pl”, zwanej dalej „my”, ”nas”, „nasza”, „AutoMobilki.pl”, „https://www.automobilki.pl”, akceptujesz wyszczególnione poniżej postanowienia. Jeśli ich nie akceptujesz, opuść to miejsce, naciskając przycisk „Nie akceptuję”. Administracja witryny „AutoMobilki.pl” ma prawo w dowolnym czasie zmienić poniższe postanowienia, informując cię o zmianach, niemniej wskazane jest, aby użytkownicy sami regularnie zaglądali do tego regulaminu. Korzystanie z witryny „AutoMobilki.pl” po zmianach regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi.

Nasze fora zwane też „one”, „ich”, „je”, „phpBB software”, „www.phpbb.com”, „phpBB Limited”, „phpBB Teams” działają w oparciu o oprogramowanie wykorzystujące technologię phpBB, która jest środowiskiem typu witryny (bulletin board), wydane na licencji „GNU General Public License v2” zwanej też „GPL”. Oprogramowanie jest dostępne do pobrania ze strony www.phpbb.com. Oprogramowanie phpBB tylko ułatwia dyskusje przez internet, a jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w internecie za jego pomocą. Więcej informacji o phpBB można znaleźć na stronie https://www.phpbb.com/.

Akceptujesz zakaz publikowania wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste. Naruszenie tego zakazu może skutkować dla ciebie całkowitym zablokowaniem dostępu do tej witryny, a twój dostawca internetu zostanie powiadomiony o twoim niewłaściwym zachowaniu. Wyrażasz zgodę na to, że „AutoMobilki.pl” może w każdej chwili usunąć, zmienić, przenieść lub zamknąć każdy twój temat, post. Wyrażasz zgodę na zapisywanie wszystkich podanych przez ciebie informacji w naszej bazie danych. Informacje te nie będą przekazywane nikomu bez twojej zgody, ale ani „AutoMobilki.pl”, ani phpBB nie ponosi odpowiedzialności za włamania do witryny, podczas których może dojść do kradzieży danych. GDPR

Aby zachować zgodność z unijnym PKBR (2018), należy uświadomić sobie, co następuje.

Oprócz powyższego Automobilki.pl będzie również przechowywać wszystkie adresy IP, których używasz do wysyłania. W zależności od Twoich preferencji Automobilki.pl może wysyłać Ci e-maile na adres e-mail, którego używasz podczas rejestracji lub później zmieniłeś, ale możesz zmienić te preferencje z panelu sterowania użytkownika (UCP) w dowolnym momencie, jeśli chcesz przestać odbieranie ich.

Dane osobowe, które podałeś nam podczas rejestracji, będą używane wyłącznie do celów funkcji Automobilki.pl. Nie będą wykorzystywane do niczego innego i nie będą przekazywane osobom trzecim bez Twojej wyraźnej zgody.

Jedynymi innymi informacjami o Tobie są te, które zdecydujesz się opublikować na forach, po czym są one uważane za "publicznie dostępne", ponieważ zostaną zaindeksowane przez wyszukiwarki i archiwum on-line.

Kliknięcie przycisku "Zgadzam się na te warunki" poniżej spowoduje, że Twoja rejestracja zostanie zaakceptowana.