Strona 1 z 1

Jak jeździć z automatyczną skrzynią biegów?

: 03 wrz 2014, 07:08
autor: Scelena
Kierowca, który przyzwyczai się do jazdy z „automatem”, rzadko kiedy decyduje się potem na samochód ze skrzynią manualną

Polscy kierowcy powoli przekonują się do automatycznych skrzyń biegów. Być może to skutek tego, że na naszych drogach coraz częściej stoimy w korkach, a to właśnie w takich warunkach najłatwiej można docenić zalety „automatów”. Nie trzeba nieustannie operować sprzęgłem i dźwignią zmiany biegów – wystarczy hamulec i gaz.

Czytaj >>> http://www.auto-swiat.pl/eksploatacja/j ... egow/sc0e4