Parkowanie

Awatar użytkownika
SylVWia
Moderator
Posty: 12004
Rejestracja: 19 mar 2015, 16:01
Marka samochodu: Opel Omega 2.5 dti
Lokalizacja: PNT
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Znak zodiaku: Baran
Kontakt:

Re: Parkowanie

Post autor: SylVWia » 03 mar 2016, 13:18

Ja pod blokiem też keidyś zwróciłam jednemu kolesiowi uwagę - mieliśmy takiego ejdnego miSZCZa parkowania co to miał wszystkich gdzieś i zawsze parkował na linii...
Powiedziałam mu tylko, że to wstyd parkować gorzej jak baba :niegrzeczny: Chyba udało mi się wejść mu na ambicję, bo "nauczył się" :smiech:

Innemu kiedyś z kolei zostawiłam karteczkę za wycieraczką "Nie jesteś tu sam/-a", naucz się parkować!" czy coś podobnego
"- Kto Ty jesteś?
- Kotek mały.
- Jaki znak Twój?
- Lew." T. Majeran
http://www.alcorhodowla.wordpress.com

Awatar użytkownika
Arek
Posty: 58965
Rejestracja: 01 cze 2015, 13:36
Marka samochodu: FSO
Podziękował;: 223 razy
Otrzymał podziękowań: 126 razy
Znak zodiaku: Wodnik

Re: Parkowanie

Post autor: Arek » 03 mar 2016, 15:11

Mam takiego asa u Siebie... Jeździ octavią... a zapasu zostawia tyle, że drugie auto wejdzie...
Zwróciłem mu uwagę dlaczego tak staje... on, że mu łatwiej wyjechać i nie musi tyle kierownicą kręcić"...
Nosz Q... nie wytrzymałem.... powiedziałem mu jeśli nie umie parkować to niech se wykupi miejsce na strzeżonym... bo tu się liczy każdy centymetr... i każdy chce auto zaparkować... :niegrzeczny:
Do dziś mnie mierzy jak przechodzi... frajer jeden... ale już lepiej zaczął parkować... chociaż raz po raz karnego fajfusa mógłby se z szyby poskrobać.... :niegrzeczny: :niegrzeczny: :niegrzeczny:

Awatar użytkownika
Scelena
Posty: 143150
Rejestracja: 07 kwie 2014, 22:53
Marka samochodu: Scenic II 1,6 16V
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował;: 194 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Parkowanie

Post autor: Scelena » 30 maja 2016, 09:25

Aplikacja dla kierowców. Ułatwi parkowanie


W Piekarach Śląskich wprowadzone zostało innowacyjne rozwiązanie w kwestii parkowania. Jak działa specjalna aplikacja, która ma za zadanie ułatwić parkowanie w mieście?
Fot. TVN Turbo/x-news Dzięki specjalnej aplikacji, kamerom oraz czujnikom kierowcy mogą z łatwością znaleźć wolne miejsce do postawienia samochodu bez konieczności długiego szukania. Miejsc dostępnych w aplikacji jest około 150.

- Po likwidacji strefy płatnego parkowania to może być ciekawa alternatywa, która ułatwi mieszkańcom parkowanie - wyjaśnia Krzysztof Turzański, wiceprezydent Piekar Śląskich.

Zainteresowanie aplikacją jest coraz większe, a twórcy już zapowiadają poprawki.
Video >>>http://www.motofakty.pl/artykul/aplikac ... wanie.html

Awatar użytkownika
capt_morgan
Posty: 4045
Rejestracja: 19 lip 2016, 15:01
Marka samochodu: Tacoma OffRoad 3.5L V6 4x4
Lokalizacja: from Mars :)
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Re: Parkowanie

Post autor: capt_morgan » 23 lip 2016, 16:56

Kazdemu sie wydaje ze jest najlepszym kierowca - chyba kazdy tak o sobie mysli .
Ja sie tylko zastanawiam dlaczego moja zona zawsze wiezdza do garazu przodem ? a nie tylem - gdy zapytalem , odpowiedziala ze tak jej wygodni i kropka . Wiecej juz nie zadawalem glupich pytan <lol2>
pirat

Awatar użytkownika
Halik
Posty: 57518
Rejestracja: 23 paź 2015, 08:50
Marka samochodu: BMW E39 Touring/JunakRS125Pro
Lokalizacja: PSZ
Podziękował;: 132 razy
Otrzymał podziękowań: 131 razy
Znak zodiaku: Lew
Kontakt:

Re: Parkowanie

Post autor: Halik » 23 lip 2016, 21:24

capt_morgan pisze:Kazdemu sie wydaje ze jest najlepszym kierowca - chyba kazdy tak o sobie mysli.
Ja tak o sobie niee myślę. Ja po prostu jeżdżę tak jak potrafię i nie komplikuje sobie manewrów niepotrzebnie ;)

ODPOWIEDZ